Araç Üstü Çadır İçin İlk Adımı Attık :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Ege3580 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 17
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,654

Ege3580

Yeni Üye
Merhaba Arkadaslar,

Daha önceleri de üye olmadan forumu takip ediyordum. Ancak artık araçüstü çadır için dün kapora yı verdiğimizde göre artık foruma da üye olmam gerekir diye düşündüm :smiley:

İsmim Gökhan. 3 kişilik çekirdek bir ailemiz var. Doğayı ve gezmeyi severiz. Bu yüzden Gipsy firmasından araçüstü çadır siparişimi dün verdik.
Aracım Honda Crv. Çadırı bayram öncesi teslim alcaz nasipse. İlk kamp için ne önerirsiniz? Enerji ihtiyacını uygun yollu nasıl çözebilirim?

Şimdiden tesekkurler..

Etiketler

SNN76

EFELİK EFENDİLİKTİR...
ben sadece öngörümü yazdım, sorunuzun cevabını ben değil kamp dönüşü siz vereceksiniz :smiley: :smiley: :smiley:

işin şakası bir yana kamp öncesi bir iki gece test ederek emin olabilirsiniz, hatta bir iki gün test etmeden yola çıkmayın, selamlar...

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Merhaba Arkadaslar,

Daha önceleri de üye olmadan forumu takip ediyordum. Ancak artık araçüstü çadır için dün kapora yı verdiğimizde göre artık foruma da üye olmam gerekir diye düşündüm :smiley:

İsmim Gökhan. 3 kişilik çekirdek bir ailemiz var. Doğayı ve gezmeyi severiz. Bu yüzden Gipsy firmasından araçüstü çadır siparişimi dün verdik.
Aracım Honda Crv. Çadırı bayram öncesi teslim alcaz nasipse. İlk kamp için ne önerirsiniz? Enerji ihtiyacını uygun yollu nasıl çözebilirim?

Şimdiden tesekkurler..
Hayırlı olsun.
Yer tavsiyesi olarak Keles Kocayayla'yı denemenizi tavsiye ederim. Güzel bir başlangıç olur.

ilker 72

Zirve
Yer
İstanbul
Merhaba Arkadaslar,

Şimdiden tesekkurler..

Çekirdek aile ile araç üstü çadırla kamp yapacaksanız işinizi görür. Kısa süreli kamplarda (üç dört gün) kalacaksanız enerji hesabı yapmanıza gerek yok. On on beş litre buz ve uygun bir termos ile sorun olmaz. Keyfinize bakın.

Ege3580

Yeni Üye
Tesekkurler yorumlarınız için.

Suanda dediğiniz gibi enerji hesabı yapmadan ilk kamplarımıza başlıcaz nasipse.
Duş ve bulaşık için çift motorlu şarjlı damacana pompası aldım. Daha gelmedi umarım iş görür 😊
Balıkçı köpüğü ve buz ile yola devam :smiley:

Aşağıdaki tarz setler ne kadar kullanıslı peki? Yani en azından telefon şarjı ve ampül için kullanmak mantıklı mıdır?

ilker 72

Zirve
Yer
İstanbul
Tesekkurler yorumlarınız için.

Suanda dediğiniz gibi enerji hesabı yapmadan ilk kamplarımıza başlıcaz nasipse.
Duş ve bulaşık için çift motorlu şarjlı damacana pompası aldım. Daha gelmedi umarım iş görür 😊
Balıkçı köpüğü ve buz ile yola devam :smiley:

Aşağıdaki tarz setler ne kadar kullanıslı peki? Yani en azından telefon şarjı ve ampül için kullanmak mantıklı mıdır?

Aracınız ile gideceğiniz için gerek yok, akünüz son demlerini yaşamıyorsa sorun olmaz.

NERO2810

Yeni Üye
Çocuğunuz kaç yaşında acaba? Bizimkisi daha 2 yaşında ve baya yaramaz. Onun için araçüstü çadır için birkaç sene daha beklememiz gerekecek

SNN76

EFELİK EFENDİLİKTİR...
konuyu hortlatalım :smiley:

@Ege3580 , son durum nedir? seyehat nasıl geçti? araç üstü çadır için bize neler söylersiniz? kullanışlı mı, üç kişi sığıyor mu?

Ege3580

Yeni Üye
konuyu hortlatalım :smiley:

@Ege3580 , son durum nedir? seyehat nasıl geçti? araç üstü çadır için bize neler söylersiniz? kullanışlı mı, üç kişi sığıyor mu?
Merhaba,
Sorunuzu geç yanıtladıgım için şimdiden özür dilerim. 😊
Araç üstü çadırla 5 kere kamp yaptık. Hepsinde de çok memnun kaldık. Sabah denizin kıyısında uyanmak harika bir duygu. Ayrıca geceleri hep battaniye örtmek durumunda kaldık. Sanırım yüksekte oldugu için serin oluyor. Biz kızımızla sığabiliyoruz ancak sanırım 1-2 seneye sığamayacagız. Çünkü bizde biraz kiloluyuz :smiley:
Keyifli kamp deneyimleri yaşadık. Çadırı aldıgımıza çok memnunuz. Gipsy firması da gerçekten bizimle her konuda ilgilendi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,524
Kayıtlı Üye Sayımız
169,913
Kaydolan Son Üyemiz
Yusuf sirti

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

SON MESAJLAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir