Arkadaşımız İlhami Özdemir Akdeniz Eskrim Konfederasyonu Yönetim Kuruluna Seçildi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,545

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Değerli arkadaşımız ve Türkiye Eskrim Federasyonu başkan yardımcısı İlhami Özdemir (<a href="http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;u=2887">camouflage</a>), 22 Haziran 2009 tarihinde Portekiz'de yapılan seçim sonucunda Akdeniz Eskrim Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. İlhami bey'in ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinin güvenini ve gururunu yaşıyor, kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Ayrıca İlhami bey ve Türk milli takımı Portekiz'de yapılan Akdeniz Kupası Şampiyonası'ndan 1 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalyayla yurda dönmüşlerdir. Kendilerini ayrıca tebrik eder, bu güzel haberleri bizlere yaşattıkları için eskrim federasyonuna ve milli takımımıza teşekkür ederiz.

[attachment=1]

395ac5bc63dd0837fb35734541f2bf62.jpg

Etiketler

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Ynt: Arkadaşımız İlhami Özdemir Akdeniz Eskrim Konfederasyonu Yönetim Kuruluna Seçildi

Eskrim Yıldızlar Gençler Milli Takımı, Eskrim Akdeniz Kupası Şampiyonası'nda 3. oldu.

Akdeniz'e kıyısı olan ülkeler tarafından organize edilen ve bu yıl Lizbon'da gerçekleştirilen Eskrim Akdeniz Kupası Şampiyonası'nda Eskrim Yıldızlar Gençler Milli Takımı 3. oldu. İtalya ve İspanya gibi eskrimde adını duyuran ülkelerin katıldığı şampiyonada Türk Milli Takımı 1 altın, 2 gümüş, 4 bronz madalya kazandı. Daha önceki şampiyonalarda sonuncu olan Türk Milli Takımı'nın geçen yıl 4., bu yıl da üçüncü olması, eskrim tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak değerlendirildi.

Geçen yıl düzenlenen şampiyonada Eskrim Yıldızlar Gençler Milli Takımı, 1 altın, 1 bronz madalya kazanmıştı.

www.medya73.com

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Ynt: Arkadaşımız İlhami Özdemir Akdeniz Eskrim Konfederasyonu Yönetim Kuruluna Seçildi

Tebrik ediyorum İlhami, başarılarının devamını diliyorum..

SDC

Zirve
Yer
İstanbul

Haberler çok güzel. Madalya alan sporcuları ve İlhami Beyi tebrik ederim...

Başarılar...

SEVAL

www.sevalduban.com
Web
www.sevalduban.com

Tebrik ederim İlhami Bey.
Allah yardımcınız olsun...

CJ7V8

Aerodynamics are overrated.
Yer
Tarsus

İlhami abi tebrik ederim ,başarılar...

camouflage

One life, Live it.
Yer
Bolu
Web
bolubiciftlik.business.site

İlginiz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

Federasyon olarak;
Kuruluşunda köklü (1923) ancak yönetiminde genç bir ekibiz. (10 Ocak 2007)
Akdeniz Konfederasyonunda ise ilk kurulduğu yıl bir bronz madalya almışız. Daha sonraki yıllar malesef hep sonuncu :(
Geçen yıl 1 altın, 1 bronz aldığımızda çok sevinmiştik, bu yıl ise 8 madalyaya hatta, İtalyanlara finalde neden 29-30 yenildik diye üzülüyoruz. Haberlerde yer almayan bir madalyada takım finalinde ikinciliktir. Yıllar önce İtalyanlarla final oynamayı bile hayal edemezken, şimdilerde neden ikincilik diyoruz :smiley:

Madalyayı çalışan gençler alıyor, bizlere ancak gururlanması kalıyor.
Ama yurt dışında İstiklâl Marşı bir başka oluyor. :smiley:
Bu mutluluğu yaşatan sporcularımıza birde buradan teşekkür ediyorum.

camouflage

One life, Live it.
Yer
Bolu
Web
bolubiciftlik.business.site

Geçen yıl yine aynı zamanda Tunus'da seçim vardı. Zerrih hanım hatırlayacaktır, Boluda buluşma yerinde sanırım ilk gelen O idi. Onu görmüş, Aladağ yoluna çıkartarak bende yola çıkmıştım. Ama o seçimde kaybetmiştik :(
Bu yıl yine aynı tarihde Portekizde yapılan seçime biraz daha iyi hazırlandığımızı düşünüyorum.
İşin kötüsü hep Gezenbilir Festivali ile aynı tarihe denk geliyor. Gece Mert (deep) konuyu açtığında 02-02:30 gibi atlayıp 2. sıraya kendimi hemen yazmıştım. Ama gelmek nasip olmadı. Hatta bozgunculuk olmasın diyede gelemeyeceğimi yazmadım onun yerine ikinci listeye eklemedim kendimi. Sedat beyin ilgisini çekmiş olmalıki özelden mesaj attı. Bende durumu anlatıp katılamayacağımı belirtip, müsadesini istedim. Bunun yanı sıra geçen yıldan ülke olarak alınacak bir hesabımız olduğunuda ekledim. Hiç merak etmeyin hesap misli olarak alındı ;D

Üye 13 ülkenin oyları sonucu
Seçim Türkiye 8, Fransa 5 şeklinde oldu. Fransanın bu konfederasyonun yönetiminde olmaması ilk :smiley: eee artık yavaş yavaş alışacaklar :D
Geriye kalıyor o 5 oyun hesabı ;)

İlginiz ve iyi dilekleriniz için şahsım ve ülkem adına, bir kez daha teşekkür ediyorum.

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA

Elbette hatırlıyorum, bu yıl rövanşı kazanmış olman önemli, bir kere daha tebrikler :smiley:

camouflage' Alıntı:
Geçen yıl yine aynı zamanda Tunus'da seçim vardı. Zerrih hanım hatırlayacaktır, Boluda buluşma yerinde sanırım ilk gelen O idi. Onu görmüş, Aladağ yoluna çıkartarak bende yola çıkmıştım. Ama o seçimde kaybetmiştik ...

boraaygul

Ana Kamp
Yer
BOLU

ilhami tebrik ederim , başarılarınızın devamını dilerim

ömrümü7ler

...BARATOĞLU...
Yer
İstanbul

tebrikler.
başarılarınızn devamını diliyorum.

cagdas90

Çıktım, Gördüm, Geldim

Böyle haberler duymak çok sevindirici. Milli sporcularımızı tebrik ediyor, İlhami abiye yeni görevinde başarılar diliyorum.

avasahin

98 Vitara JLX
Yer
Mersin

Değerli İlhami Özdemir hocam size ve sizin gibilere ne kadar teşekkür etsek de bence azdır.Demişsiniz ya "İstiklal Marşı'nı yabancı ülkede söylemek ve söyletebilmek" gerçekten mutlulukların,gurur duymaların en hakikatlisidir bence.Geç de olsa elde etmiş olduğunuz bu başarılarınızı tebrik ediyor,devamının gelmesini diliyor ve tekrar başarılar diliyorum..

pandipieri

Zirve
Rahmetle Anıyoruz...
Yer
Izmir
Web
www.derinuzay.com

İlhami Bey gec kalınmış bir tebrik ama geri kalmak istemedim :smiley: hem de bir soru yonelteyim istedim, 35 yasimdayim ve sizce bu spora baslamak icin cok mu gec kaldim? hobi olarak ne zamandir istiyordum ama gezenbilirde okuya okuya kendi kendimi durtmus oldum ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,071
Kayıtlı Üye Sayımız
170,552
Kaydolan Son Üyemiz
Kampçınız

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status