Discovering Jailbreak İphone 3gs 5.1.1

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bryantlester Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,070

bryantlester

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
With the release of the new Jailbreak for iOS 7 comes a tool called P0sixpwn designed for Mac computers, with which we can make Untethered Jailbreak iPhone, iPod touch, and iPad mini iPad with iOS 6.1.3, 6.1.4, 6.1 .5. Do not miss the complete installation guide. Now is Possible to Perform Jailbreak iOS 6.1.3, 6.1.4 and 6.1.5 on iPhone and iPad As mentioned, the type that can execute Jailbreak iOS 6.1.3 devices, 6.1.4, 6.1.5 Untethered is the type, ie, it will not be necessary to use a computer to restart. Furthermore, this type of Jailbreak can be effected with the same firmware that are used, without having to restore.

Before starting the jailbreak process, it is advisable to make a backup of your iOS device (iPhone, iPod touch and iPad) all data syncing through iTunes and iCloud. Supported Devices with Untethered Jailbreak iOS 6.1.X To Untethered Jailbreak for iPhone iOS 6.1.X and Pad with P0sixspwn, users must have one of the following devices: Requirements Needed to Make the iPhone Jailbreak Untethered and iPad with iOS 6.1.x To jailbreak with P0sixspwn we have:

Once the jailbreak is done, it is jailbreak iphone 3gs 5.1.1 to be very careful with what you install to avoid problems and above all not to lose the ability to jailbreak in the future. How To Jailbreak Untethered on iPhone and iPad with iOS 6.1.3 and Later Below is the entire process for you to jailbreak Untethered iPhone, iPod touch or iPad with iOS 6.1.3 and later. Download "P0sixspwn" through the link we provide above, we recommend using Google Chrome to download, because the transfer does not seem to have success with other browsers).
 

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,623
Mesajlar
1,495,188
Kayıtlı Üye Sayımız
170,019
Kaydolan Son Üyemiz
Yasin4747

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst