Gezenbilir Aydın Grubu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AYDURAN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,827

yucel59

Gezmek, çalışmaktan çok daha güzel...
Yer
MERSİN
Ynt: Gezenbilir Aydın Grubu

Aydın Bölgesinde konaklamalı kamp yapılıyor mu ? Selamlar ;D

Etiketler

paramedik

Kamp II

Aydın'ın kuzeyindeki Paşayaylası'nda bir otel var. Paşayaylası ve Kadıbağı'nda çadır için çok güzel yerler var.(su sorunu olmayan, aç da kalınmaz dağlda elma,ceviz,kestane,dağ çileği,domates mevcut)güzel parkurlar ve zirveler mevcut. Yine milli parka yakın yerlerde, Bafa Gölü'nde çadır kuruluyor.

yucel59' Alıntı:
Aydın Bölgesinde konaklamalı kamp yapılıyor mu ? Selamlar ;D

dadas25

Yeni Üye

ARKADASLAR KARDEŞLER 2-3 NİSANDA ISABEYLİDE TIRMANMA YARIŞI VAR EGE BÖLGESİ AYDIN NAZİLLİ İSABEYLİ DE HEYCANLI VE ADRENALİN DOLU Bİ TIRMANMA PARKURU VE nisan 2 sinde DE OTOFEST VAR OFFROAD ARAÇLARI YARIŞ ARABALARI KLASİK ARAÇLAR MOTORLAR NE ARARSAN VAR GELMEK İSTEYEN HERKESE DUYRULUR ;)

OTOFEST AFIS.jpg

dadas25

Yeni Üye

http://www.eosk.org.tr/Haber-021-otofest.html ilgilenen varsa burdan daha detaylı görebilirler

kabasakal73

Duster'cı olduk gari :)
Yer
SÖKE

Ad - Soyad: Bilge BİLGİN

Doğum Tarihi ve Yeri: 1973 - Söke

Memleket: Aydın

Semt: Söke'de yaşıyorum

İlgi Alanı: Doğa gezileri ve otomobiller

cudberrys

tüm doğaseverlere merhaba
Yer
İzmir

cudberrys : Ceyhun TÜRKOĞLU
9 yıldır Aydın Merkez'de yaşıyorum..Dişhekimiyim. İlgi alanlarım öncelikle trekking ve off road..

DELFİN

Yeni Üye
Yer
İZMİR

Herkese merhaba, ben Betül...
2 senedir Aydın/Söke'de yaşıyorum. Öğretmenim. Salon sporları, trekking, yüzme ve keman amatör hobilerim. Ayrıca; Söke Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Klübü üyesiyim..

didim_09

Yeni Üye
Yer
AYDIN

Ad - Soyad: Serkan ÖZTÜRK (0543 592 0909)

Doğum Tarihi ve Yeri: 1982 - LİBYA

Memleket: AYDIN

Semt: Merkez

İlgi Alanı: Scuba - Doğa Sporları - Drag - Kayak ve Snowboard

Not: 1985 yılından beri AYDIN' lıyım Aydında yaşıyorum. Mesleğim ve görevim nedeni ile şimdilik ADIYAMAN' da görevliyim.

NOT: Sadece yaz aylarında Aydında olabiliyorum bu aralar. Ama Doğa Harikası Nemrut' u görmek isteyen tüm arkadaşlarıma yardımcı olabilirm. ADIYAMAN' da.

Oto Gürbüz

cip güzel de kaç para yakıyo bu?
Yer
Aydın

Ad - Soyad: Selçuk EROĞLU

Doğum Tarihi ve Yeri: 1985 - Aydın

Memleket: Ankara

İlgi Alanı: Sadece "JEEP" ;)

Not: Dükkanıma da beklerim, çay kahve içer muhabbet ederiz....

arif09

Kamp I

Ad - Soyad:Arif KALEM

Doğum Tarihi ve Yeri: 1986 - Aydın

Memleket:AYDIN

Not: '' OTO GURBUZ '' jeep yedek parça servısne hepnızı bekleriz..dostlarımızn farklı markalardakı araçlarına parça bulmada yardımcı oluruz.. FOR EVER JEEP :smiley:

didim_09

Yeni Üye
Yer
AYDIN

Oto Gürbüz' Alıntı:

Doğum Tarihi ve Yeri: 1985 - Aydın

Memleket: Ankara

Not: Dükkanıma da beklerim, çay kahve içer muhabbet ederiz....

Kardeşim selamlar. Ayrıca memnun oldum peki bizim bu eski köylü Jeepleri olarak tabir ettiğimiz CJ5 lerden almak istesek bize kaça mal olur?

Oto Gürbüz

cip güzel de kaç para yakıyo bu?
Yer
Aydın

Doğum Tarihi ve Yeri: 1985 / AYDIN

Memleket: ANKARA

İlgi Alanı: Tabi ki... JEEP...

Not: Aydın Eski Sanayi'de Jeep yedek parça işiyle uğraşıyorum... Bi çayımı içmeye beklerim... :smiley:

mavi09

Land Rover Defender 110
Yer
söke

Ad - Soyad: Onur Canlılar
Doğum Tarihi ve Yeri: 1984 - Söke

Memleket: Söke

Semt: Söke'de yaşıyorum

İlgi Alanı: Doğa gezileri ve otomobiller ve 4x4

gökberk01

Yeni Üye

Ad - Soyad: Ahmet Gökhan Gökdemir

Doğum Tarihi ve Yeri: 1969 Kozan-Adana

Memleket:

Semt: Kuyucak

İlgi Alanı:Trekking

Not: 42 yaşındayım, 13 yıldır Aydın'da yaşıyorum...

m.kuroglu

Yeni Üye
Yer
Aydın

Merhabalar,

18 Yıldır Aydın/Merkez de yaşamaktayım.
Bu güzel siteyi ancak keşfetme imkanım oldu.
Doğaya ve doğa sporlarına düşkünlüğüme rağmen vermediğim bu arayı doldurmak amacımdır.
Eğer Gezenbilir Aydın Grubu hala aktif ise dahil olmayı çok isterim.

Ad Soyad: Melis Kuroğlu

Doğum Tarihi ve Yeri: 1994 Aydın/Merkez

Memleket: Aydın

İlgi Alanları : Doğa yürüyüşü, kampçılık, fotoğraf sanatı

Not: 18 yaşındayım 18 yıldır Aydın da yaşamaktayım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,623
Kayıtlı Üye Sayımız
170,018
Kaydolan Son Üyemiz
EmirGeboloğlu

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir