Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan koza Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 59
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,684

xano

Moderatör
Yer
İstanbul
Web
www.iakbm.gov.tr
Ynt: Gezenbilir "Issız Adam" Filmini İzlemeye Gidiyor (4 Aralık 2008)

Listenin son hali

1- Koza Yardımcı(koza)
2- Esra Akeroğlu (eftaLYa)
3- Mustafa Eraslan (Mezzy) Bu sefer şerbet içmem ama. Dokunuyor
4- Berk Saraç (Berksito)
5- Emine ( Bambina )
6- Serkan Kara(eksperoto)
7- Nilsun Şahin (pebble)
8- Ercan Akgül
9- banua
10- Hakan Sezer ( atkendiniyere )
11-Serdar (Sharingan)
12-Mustafa ( Musti )
13-Yasemin Simsek(yasemin)
14-Gulten ve Yılmaz Karaca cifti Issız adaya geliyor.
15 Konuralp
16- hakan bulu ( xano ) ( yetişebilirsem )

Etiketler

Sharingan

Ana Kamp
Yer
İstanbul

Arkadaşlar dünden beri süregelen rahatsızlığım ve 2 gündür uymamam sebebi ile gelemiyorum. Özür...
Koza senin cd leri kargo ile yollarım. Bana bi adres verir isen ;)

Mezzy

Gezenbilir Fotoğraf Grubu
Yer
Taksim
Web
www.mustafaeraslan.com

iyi filmdi. Flashbacklere hayran olmamak elde değil. Yalnız bizim kızlar güle oynaya çıktı içerden :smiley: Bi beni etkiledi heralde sonu. Adeta Noterin olduğu pasaja girmiş gibi hissettim :smiley:

yasemin

Yeni Üye

gozyaslari icin hazirlanan kagit mendiller cantamizda kaldi :smiley:
bana gore de diildi.

parodi

Kamp III
Yer
istanbul

Ben gözyaşlarımı tutamadım arkadaşlar beni derinden etkiledi dengem bozuldu çok üzüldüm verdiğim paraya :'( :'( :'(
Çağan Irmak beni hayal kırıklığına uğrattı tek samimi sahnesi garson ve esas oğlan arasındaki sahnelerdi...

BamBina

Zirve

Ben güldüm...

Eksik geldi bana film... Ortasında, sonunda... Sanırım sadece reklamı çok iyi yapıldı, onun için hepimiz bir beklenti içinde gittik.

Bana göre de değildi. :smiley:

Mezzy

Gezenbilir Fotoğraf Grubu
Yer
Taksim
Web
www.mustafaeraslan.com

Eheh demekki beklenti içinde gitmemek gerekli. Bir de bütün mekanları çocukluktan beri bildiğim için etkilenmiş de olabilirim :smiley:

xano

Moderatör
Yer
İstanbul
Web
www.iakbm.gov.tr

kent yaşantısının getirisi yanlızlık uzerine kurgulanmaya çalışılmış fakat film boyunca bu duygu doğru işlenememiş. aynı zamanda sorgusuda oturmamış. esas oglanı nedense ıssız göremedik. ıssızlıktan kasıt "yaban" ise bizim oglan hayli yabandı.

yaşasın kokoreç sahnesi.

eksperoto

yinede yaşamak herşeye rağmen
Yer
istanbul
Web
www.eksperoto.com

alternatif isimlere devam= doyumsuz adam -ne istediğini bilmeyen adam- korkak adam- esas kızımızda maşallah doğma büyüme beyoğlunda geçmiş sanki hayatı 60 yılı sığdırmış genç yaşına . erkekleri yaşantı ve kitaplar arasında çözmüş bitirdiğini zannettiği anda olmayacak bir erkek tipi çıkmış karşısına . gerçi gerçek hayattta bu model varmı bilemiyorum ama film işte

parodi

Kamp III
Yer
istanbul

yahu adamın son derece güzel bir hayatı vardı yaw bişey kaybetmediki insan kazanamadığını kaybetse ne olur aşksa kaybettiği ben dillere destan bir aşk görmedim valla, hep kendi tercihleriydi kendi düşen ağlarmı he kız onu terketseydi o ayrı bi kere hissiz adam görür görmez aşık başladı sahneye varmı öyle aşk yaw 2009 a beş kala ;D

BamBina

Zirve

Valla insanlar hangi bölümde ağlıyorlar, ben anlamadım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,228
Kayıtlı Üye Sayımız
169,578
Kaydolan Son Üyemiz
shatala

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir