Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 814
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 68,524

bartek

Zirve
Mesajlar
2,392
Tepkime puanı
1,042
Hocam içinde FM radyosu olan eski telefonlardan edinebilirsiniz.
Değme radyolardan iyi çekiyor. Bir de küçük Bluetooth hoparlör oldu mu 5 yıldız radyo olur.
 

Etiketler

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
12,238
Tepkime puanı
3,009
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Karagedik yayına biraz uzak kalıyor. O yüzden benim her zamanki radyom çekmedi. Ama arabanın radyosu çekiyor. Araba radyosu gibi güçlü çeken bir şey lazım.
 yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
12,238
Tepkime puanı
3,009
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
IMG_20210502_165343.jpg

Balkonumda bir kısıtlama Pazar'ı daha böyle geçiyor...
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
12,238
Tepkime puanı
3,009
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Haftada yarım saat öğrencilerimle okuduğum bir okul projesi geliştiriyoruz. Başka öğretmen arkadaşlarım da bize katılıyor. Hepimiz beraber yarım saat okuyoruz.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
12,238
Tepkime puanı
3,009
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Elimin altında oldukça zengin bir okul kütüphanesi var. Özellikle klasikler yönünden epey zengin. Ancak kitaplar çok eski, yeni ve öğrencilerin ilgisini çekecek kitaplar neredeyse yok. Kütüphane benim için bir zenginlik. Bize kitap bağışlamak isterseniz adresimiz Karagedik Ercan mh. Gölbaşı- Ankara Kitapları bana gönderebilirsiniz. Geçen sene biraz kitap bağışı aldık. Sınıflardan birine kitaplık oluşturduk. Gönderenlerden allah razı olsun.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,221
Mesajlar
1,490,387
Kayıtlı Üye Sayımız
169,571
Kaydolan Son Üyemiz
ERDİ371

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst