Güçlü Ve Pirikamp Ile Yollarda (ve Kamplarda) 2021...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,381
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 103,904

Etiketler

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Ben her türlü gezi aracını ve konaklama tercihini kullanabilen bir karavancıyım.
Karavan zamanı karavan, otel zamanı otel hepsinin yeri başka güzel bence...

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Otelin önüne küçük şirin bir bahçe yapmış iki de masa atmışlar. Bu saatte burada ikram çay servisi var... Otelim şirin, mütevazi ve tam benlik. Çok beğendim.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
İnsan pekala her sene başka bir yere otele giderek de gezebilir. Ben artık karavanla oradan oraya gezip durmaktan pek hoşlanmıyorum. Benim karavanım gezen değil duran karavan. Duran ve keyif yapan, Duran ve rahat eden karavan. Kamplı tercihlerim bu yaz biraz bekleyecek. Bayramda evde olmak istiyorum.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bol bol TRT Belgesel seyrettim. Yabancı belgesel kanallarından belgesel tarzlarının bazılarını araklayıp yerli yapımlar çekmişler ama sonuçta güzel içerikler çıkarmışlar. Rahat apartımda izliyorum. Beğendim.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
IMG_20210710_193454.jpg

Böyle denizi yukardan gören bir noktaya konuşlandım bugün. Aşağıdan, kordondan yüzlerle insanlar geçiyor...

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Marketten yeni geldiğim halde su almayı unutmuşum. Ben de çeşme suyunu kaynatıp soğutarak biraz içme suyu elde etmeye karar verdim. Eğer su yemeklere kullanıp, çay yapacak kadar da iyiyse onu kaynatarak içebiliriz de...

ilker 72

Zirve
Yer
İstanbul
Burası çok da sakin bir yer sayılmaz. Akçakoca'yı sevdim fakat benim aradığım sakinlik yok burada. Belli ki haftasonu daha da hareketleniyor...

Hocam artık sezonda gidilen yerlerde sakin bir yer bulmak neredeyse imkansız. Hele de hafta sonu ve bayramlarda. Gerek sosyal medya paylaşımları gerekse navigasyon hizmetleri işin suyunu çıkardı.

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün yol kenarında parkedilmiş bir camper gördüm. İçinde kimse yoktu. Ama güneş alnında cayır cayır yanıyordu. İnsancıklara kolaylık diledim içimden....

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Gezilerimde değişik marketlerden yararlanıyorum. Bu sefer apartıma yakın market Şok. Onun ürünlerinden dolabı doldurdum. Tatilin bu son gününde bir sürü abur cubur alıp apartıma kapandım. Tatilin son günü canım dışarı çıkmayı istemedi. Tv'de Alplerde yaşayan kurtlarla ilgili belgesel izledim. Şimdi de balkonda çayımı içiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,453
Kayıtlı Üye Sayımız
169,823
Kaydolan Son Üyemiz
mustafaydemir

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir