Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan trek71 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 211
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 104,423

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Yer
İzmir
Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!)

Doğrusu ADRİA nın fiyat ve imalat/ kullanım özellikleri benim de dikkatimi çekti,
özellikle AVİVA LİTE 390 PS modeli.
Ben 4.25 in altını kullanışlı bulmamama rağmen, bu model çok iyi dizayn edilmiş.
Hafif ve malzeme kalitesi süper.
Özellikle 2.07 genişlik ölçüsü ile trafikte çok çok rahat sürülür.
Hakkı teslim etmeyi severim.

Belli olmaz, bakarsın çok beğendiğim 4.25 i satar bundan alırım.
Yalnız Hüseyin Bey ile görüştüm, teslimatları çok geç. Eylül ortası.
Yani gezi mevsiminin sonları..
http://www.adria-center.si/imgs/sub-models/n-aviva-lite-390-ps-033.png

AV?VA 3.90 PS ?ç görünüm.jpg

ADR?A 3.90 PS.JPG

Etiketler

trek71

Özgürsen, Varsın!
Telsiz Çağrı Kodu
TA2OBY

Bu başlığın noktası da bu resimler olsun :smiley: Biz erdik muradımıza; darısı karavancı dostların başına!

uploadfromtaptalk1433868078619.jpg

uploadfromtaptalk1433868114621.jpg

emperor03

yeter ki iste...
Yer
Afyon

Ooo Maşallah nazar değmesin hayırlı olsun.detaylı foto ve izlenimlerinizi ayrı bir başlık altında bekliyoruz.

güngör

Zirve
Yer
İstanbul

'' Bana mutluluğun resmini yapabilirmisin Abidin ''

Keyif,sağlık ve hep mutlulukla.selamlar

KağanÖner

HER ZAMAN İKİ TEKER
Yer
İZMİR

Hayırlısı olsun. yazılanları okudum başınıza gelenlere çok üzüldüm ve sayenizde bir çok şey öğrendim.
gerçekten sabrıznıza hayran kaldım.
yeni kararvanınızla huzur ve mutlu tatiller dilerim.
saygılar

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Yer
Almanya

Güzel karavanınızla hep neşeli ve sorunsuz geziler dilerim.

trek71

Özgürsen, Varsın!
Telsiz Çağrı Kodu
TA2OBY

Merhaba,

Hikayemize okuyarak, yazarak katılmış olan, acılarımızı paylaşan, manevi destek veren tüm dostlara, karavancı kardeşlere teşekkür ediyorum.

Bu başlık altında artık yazmayacağım, zira önümüzdeki güzel günler için yeni bir sayfa açmak gerek :smiley:

Bir de, bir süre önce Pino'dan farklı kanallardan aracılığı ile gelen "Rica ediyoruz, Behçet Bey artık yazmasın" istekleri mevcut. Zaten yazılması gerekenlerin hepsi kayda geçirildi. Geri kalan birkaç komik hikaye ateş başı sohbetlerine daha çok yakışır.

Sevgiler, sevgiler, sevgiler

bariscim

Kamp III
Yer
İstanbul

Güzel günlerde kullanın, kanımca onca sıkıntı sonrası bu güzel karavanı hak etmiştiniz...

mustafayetim

Evim Arkamda Dünya Önümde
Yer
Adapazarı

Behçet bey:önce hayırlı olsun diyorum.Böyle güzel kaliteli bir çekme karavan ile bol keyifli geziler yapacağınıza eminim selamlar.

barbha

Ana Kamp

Behçet Bey, yeni karavanınızla ilgili süreci de merak etmekteyiz, sipariş teslim ilk yol tecrübesi gibi aşamaları yazacağınızı umuyorum.

cbr1100xx

Ana Kamp

Ben de Adria karavanların Türkiye'ye gelişine çok sevindim ve eski karavanamımın yanına en yakın zamanda bir adria 3.70 veya 3.90 almak istiyorum. Bakalım yerli karavan üreticileri bu fiyat ve kalite karşısında ne yapacaklar?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

karaali71

Kamp II
Yer
Ankara

Güle güle kullanın,yeni karavanınızda yorumlarınızı bekliyoruz...

AKMühendis

Torunum; ŞANSım
Yer
İzmir
Behçet Bey merhaba..

Macera aynen devam ediyor gözüküyor ..
Sn. Dekoratör üstadımızla her konuştuğunuzda,
dünyanın en güzel, en sağlam... en süper karavan
imalatçısı ile karşılaştığınızı, makinalı tüfek misali, soluksuz anlatımıyla
beyninize oymaya çalışıyor..

......

Ama sizin yaşadığınız sıkıntıların benzerleri devam ediyor, ki bir diğer müzdarip PİNO sunu satıyor.
Çook güzel ve sağlam, yalnız küçücük bir açılma var..
Küçük ve fabrikada hemen yapacaklar..... :smiley:

"Pino cachalote 2015.
Sadece bir yaz kullanıldı geniş bilgi Pino Karavandan alınabilir.
Karavan Bu yaz temmuz ayı boyunca Çanakkale İzmir arasında olacak

Ön alt kısımda dış cephede küçük bir açılma olmuştur fotoğraflarda var .

Yaz başında fabrikada bakım yapılacak. "

Öğretmenden çekme Karavan Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 447670923

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,204
Kayıtlı Üye Sayımız
169,557
Kaydolan Son Üyemiz
kamil724

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

SON MESAJLAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir