Iddalı Bir Karavan Projesine Başlıyorum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cem bilgin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 69
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,163

Doğrucu Davut

Gezen konumuyla beraber önyargısını da değiştirir
Mesajlar
1,272
Tepkime puanı
1,704
Yer
Kuzey Ren / Almanya
.
Teoman bey, bir konu ne kadar üfürük olsa da benim böyle her başlığa atlamam, Corona’dan eve tıkılmış daral ruhlu bir emeklilikle açıklanabilir.
Geyik bağımlılığı yani..

Siz neme lazım yine de o ayakları yere basan soğukkanlılığınızı koruyup bana uymayın derim. 😊
Çünkü siz ne de olsa hala çalışma hayatındasınız..
 
Son düzenleme:

Etiketler
Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Mesajlar
2,891
Tepkime puanı
4,021
Yer
Almanya
Karavan dönüṣümleri belli bir aṣamadan sonra sabitlenirken konunun nasıl biteceğini bilmek mümkün değil.

Bu baṣlıkta alıṣagelmiṣin dıṣında bir ҫalıṣma var. Özellikle bu türlü baṣlıkları da sabitleyerek bir süre göz önünde durmalarını sağlamak bence faydalı. Böyle ҫalıṣmalardan da öğrenebileceğimiz ṣeyler olabilir.

Iҫinde bulunduğumuz bu zor günlerde mecbur olmadıkҫa evden ҫıkmıyorum. Ҫalıṣmalarına ara veren veya devam etmeyen üylerinde önemli nedenleri olabilir.

Ben ṣiṣeye dolu tarafından bakıyorum.
 makara60

Zirve
Mesajlar
1,007
Tepkime puanı
890
Hüseyin bey, diğer sabitlenmiş konularda olduğu gibi iyi ya da kötü biir çalışma olsaydı emeğe saygı derdim,ilginç bulmazdım.Ancak bu konuyu ciddiye alıp cevap yazanlar bile pişman:confused:
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,714
Mesajlar
1,496,861
Kayıtlı Üye Sayımız
170,145
Kaydolan Son Üyemiz
Kamilozcan

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst