İstanbul'a Sadakat Gezisi (28 Kasım 2010)

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan masmavi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,309

masmavi

Yeni Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Atlas, okuyucularıyla birlikte İstanbul'u gezerek keşfetmeyi sürdürüyor. 'İstanbul'a Sadakat Gezisi'nin ikincisi 28 Kasım 2010 tarihinde düzenleniyor. Yine uzmanların rehberlik edeceği geziler Fener-Balat, Zeyrek ve Süleymaniye olmak üzere üç farklı yere gerçekleşecek. İstanbul'a Sadakat Gezisi'ne katılmak için [email protected] adresine başvurmak yeterli.

Atlasçılar 9-10 Ekim 2010 tarihlerinde İstanbul S.O.S buluşmasında bir araya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Oditoryumu'nda şehrin sorunları tartışıldı, ardından İstanbul'un tarihi alanlarına rehberli geziler yapıldı ve Haliç kıyısında Son Irmak Doğa Orkestrası dinlendi (sağda). Atlas'ın da yer aldığı İstanbul S.O.S girişimi, şehrin kültür varlıkları ve doğası üzerindeki tehlikelere dikkat çekmeyi, koruma konusunda duyarlılık yaratmayı amaçlıyor; bütün İstanbulluları yaşadıkları yere sahip çıkmaya çağırıyor.
Atlas, okuyucularıyla birlikte İstanbul'u gezerek keşfetmeyi sürdürüyor. 'İstanbul'a Sadakat Gezisi'nin ikincisi 28 Kasım 2010 tarihinde düzenleniyor. Yine uzmanların rehberlik edeceği geziler Fener-Balat, Zeyrek ve Süleymaniye olmak üzere üç farklı yere gerçekleşecek


http://www.kesfetmekicinbak.com/gezi/others/10481/
 

Etiketler

spikabasak

gezmek yaşamaktır......... nefes almak.......
Mesajlar
27
Tepkime puanı
0
Yer
Ankara
Ynt: İstanbul'a Sadakat Gezisi (28 Kasım 2010)

İstanbul' a sadakat 2. Gezisi yapılabilir mi? Çok özledim İstanbul'u.....
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,191
Mesajlar
1,490,176
Kayıtlı Üye Sayımız
169,544
Kaydolan Son Üyemiz
DoğalHayat

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst