İzci

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan diver6 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 131
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 38,627

SİSMİC

Ana Kamp
Yer
ELAZIĞ
Ynt: İzci

OKAN Bey Bu taraflarada bekliyoruz sizleri ( üvey evlat muamelesi yapmayalım ltfn. :D ) bölgemizde gidilecek, görülecek, gezilecek öyle güzel yerler varki Sizden ELAZIĞ ve çevresinde bir iki günlük bu heyecanı bizede bahşetmenizi dileriz. Saygı ve sevgilerimle HARPUTLU GAKKOŞ

Etiketler

diver6

Dalan da bilir
Yer
Almanya

arkadaşlar tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.
HARPUTLU GAKKOŞ bey sizede nazik davetiniz için çok teşekkürler,siz organizasyonu yapınız hay hay bizde mutlaka dahil oluruz. neden olmasın top sizde .... ;D

SİSMİC

Ana Kamp
Yer
ELAZIĞ

okan bey teşekkür ederim bu kibar cevabınıza .Çalışmalarımız bu yönde devam etmektedir.Gerekli bilgiler ilerleyen zamanlarda ayrıca bildirilecektir.SAYGILAR.

dundaralp

Çok yakan araba yoktur az kazanan sahibi vardır ;)
Yer
Sakarya

Okan bey ben de sizi sultanpınar yaylasına davet edeceğim orda misafir edeceğim gelirseniz tabi.:smiley: Zor yollarda izledim gelmişler bizim taraflara ama sultanpınar demesi gereken yerde acella dedi çok alındım, o yüzden bi sultanınarını tanıtmak lazım.

bymuammer

Kamp II
Yer
Elazığ

dün akşamki programı izledim anoff düzenlemişti sanırım.

ama çok kusurlu hareketler vardı bu sadace bize gösterilen kısımda tabiki. gerçekten izlerken sinirlendim. o çimlerin üzerinde öyle bir dönüyorduki arkadaşlar artık 40 yıl çim bitmez diye düşünüyorumo bölgede. Hem doğayı seviyoruz diyoruz hemde zarar veriyoruz. Özellikle akşamki programda çokfazla gövde gösterisi vardı :smiley: amaç araçlarımı kapıştırmak yoksa doğa gezisimi yapmak pek ayırt edemedim.

Birde okan bey her gezinizde insanları teşvik etmek amaçlı herkes bi kaçtane ağaç dikse harika olur diye düşünüyorum.

Okan beyin bu tür konulara daha dikkat etmesini istiyorum.

Neyse eleştirim için kusura bakmayın. Bende zevkle izliyorum ama bazen böyle şeyler olunca sinirlenip kapatıyorum :smiley: Umarım düşüncelerimi anlatabilmişimdir...

diver6

Dalan da bilir
Yer
Almanya

Muammer bey , gerçekten o bölgede cimlere zarar verdiğimizi düşünmüyorum.Nedenide araçlar yaklaşık 40-50 cm karın üzerinde gezdiler.Bir çok kayak pistinde kayak sezonunda binlerce insan ,araç gereç gezmektedir.Fakat sezon bitip bahar geldiğinde çayır çimen olarak geri dönüyor.

O bölgenin çayırına çimenine bir çok noktada erişilmedi.inanın bu konularda maksimum gayret gösteriyoruz. Ayrıca kumsalda yapılan kamp öncesi ANTOFF ekibleri 2-3 traktör çöp toplamışlar.( bu çöpler piknikçilerin çöpleridir) tv de etrafın vehameti açık bir biçimde görülmesin diye.. Malesef gerçekten doğaya bilerek bilmeyerek çok fazla zarar veriyoruz...

Ağaç dikimi güzel bir fikir geliştirmak lazım.. eleştiriniz için çok teşekkür ederim.
Saygı ve Sevgilerimle.

Okan Tozun İZCİ

cihanülker

Zirve
Yer
istanbul
Web
www.nottehotel.com.tr

aynen okan beyin dediği gibi ,organizasyonda görevliydim ,2. günki kamp yerindeki dere kenarından ,tam 3 traktör çöp çıkardık, günübirlik gelen piknikçilere ait çöpler ,toplandı ,atıldı, muammer bey sizin çim dediğiniz alan ,çekilmiş bir su birikintisinden sonra meydana gelen .çayırdır, ve mayıstan sonra o çayırlar antalyada kurur, bizde en az sizin kadar doğayı düşünüyoruz merak etmeyin , ağaç dikme fikrinize bende katılıyorum saygılar

bymuammer

Kamp II
Yer
Elazığ

okan abi eminim ki öyledir zaten başka türlü olamaz doğa sporlarıyla uğraşan insanlar bilinçli insanlar genellikle. Piknikçiler sağolsunlar gittikleri her yeri çöplük yapıp yangın çıkartıp kayboluyorlar ortadan. Bazı şeyler ekranlardan bazen yanlış anlaşılabiliniyor mesela ben orayı çimlik arazi olarak gördüm. neyse yanlış bişey söyledimse affola.

İlginiz için teşekkürler...

bymuammer

Kamp II
Yer
Elazığ

Okan bey Suat beye verdiğiniz sözü gördüm :smiley: Elazığ'a geleceksiniz artık söz vermişssiniz :D bizde bir organizasyon yapmayı planlıyoruz sadece Elazığ değilde isterseniz mardin taraflarına isterseniz nemrut tarafına gideriz. Doğuyu da gezmek tanıtmak lazım. ekranlardan göründüğü gibi sadece tetörle anılmayalım. Gerçi Elazığ da hiç terör yok umarım bundan sonrada olmaz...

cihanülker

Zirve
Yer
istanbul
Web
www.nottehotel.com.tr

muammer bey kesinlikle ,öyle bir şey aklımızn ucundan bile geçmez ,doğuyu terörle birlikte anmıyoruz ben kendi adıma konuşayım ,memleketimin her yeri ,güzeldir ,her köşesinden ayrı lezzetler çıkar , yarın sabah , gezenbilir offroad araçları ,ankaradan ,kars,a doğru yola çıkıyor , bir yardım kampanyası için, yani doğuya gidiyoruz ,hatta erzincanda yol üzerinde 1 gece kamp atacağız ,sonrada devam edeceğiz , orasıda bizim topraklarımız ,öyle şey olurmu hiç , saygılar görüşmek üzere :D

bymuammer

Kamp II
Yer
Elazığ

buna çok sevindim cihan bey okumuştum bu projeyi daha önce. Eğer Elazığ dan yolunuz geçerse bekleriz misafirimiz olursunuz. Herşey için teşekkürler.

Muammer Ekmekci
05326514866

cihanülker

Zirve
Yer
istanbul
Web
www.nottehotel.com.tr

bymuammer' Alıntı:
buna çok sevindim cihan bey okumuştum bu projeyi daha önce. Eğer Elazığ dan yolunuz geçerse bekleriz misafirimiz olursunuz. Herşey için teşekkürler.

Muammer Ekmekci
05326514866

muamer bey bu seferlik bizi mazur görün planlar çok önceden yapılmıştı, birdahaki sefere sizin oralradn bir plan çizecek şekilde hazırlanırız :D çok teşekkürler saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,196
Kayıtlı Üye Sayımız
169,550
Kaydolan Son Üyemiz
Serapgd

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir