Kömür Limanı, 29-30 Ağustos 2008

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan phobios Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,988

Etiketler
Ynt: Kömür Limanı, 29-30 Ağustos 2008
Lavabolara döktüğümüz her damla atık yağ ile yaşama alanlarını genişleten taraksı hayvanlar, sayıları aşırı miktarda artış göstermiş.

 


Ynt: Kömür Limanı, 29-30 Ağustos 2008

Önce yemek sonra çadır...zzzzzz!

pict0086dz6.jpg


pict0087uu4.jpg
 
Ynt: Kömür Limanı, 29-30 Ağustos 2008

30 km yolu göze alıp otelde kalınır, adam başı iki de tüp dolu götürülür, tamam işte :D
 

Ynt: Kömür Limanı, 29-30 Ağustos 2008

merhaba herkese.... kömür limanında tüp kiralayan bir arkadaş vardı galiba bülent hoca dı adı bu sene sezonu açtımı yada bu işi yapıyormu hala telefonu varsa yazarsanız sevinirim gecen sene internetten tel. bulmmuştum.ama kaybettim.
 

Ynt: Kömür Limanı, 29-30 Ağustos 2008

Merhaba,
Bu sene Kömür Limanı' nda tüp dolduran çok fazla kişi var.
Oraya gittiğinizde hiç sıkıntı çekmeyeceğinize eminim.
Altay Doyum veya Doğan önerebileceğim kişiler.
Onun dışında Beylikdüzü Sualtı Kulübü de yardımcı olacaktır.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,075
Mesajlar
1,513,022
Kayıtlı Üye Sayımız
171,719
Kaydolan Son Üyemiz
onderkahraman

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status