Navara Kullananlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bsayil Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4,636
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 450,719

erkutorkal

Yeni Üye
Ynt: Navara Kullananlar

satılık v6 navara aranıyor malum sıfırını getirmiyorlar ikinci el arıyoruz fiyatta her konuda anlaşılır...

Etiketler

omurmar

Ana Kamp

Merhaba,
forumu sürekli takipte olmama rağmen, aracıma fazla zaman ayıramayıp offroadda kullanamadığımdan dolayı pek bir katkıda bulunamadım.
ilk sahibi olduğumuz 115000 km deki navara aracımız full modeli. ve caddelerde görülen ilk navaralardan birisi. ön siparişle türkiyeye gelmeden öncesinde satın almıştık.
iki yıldır sadece kötü hava şartlarında istanbul içinde kullnıyoruz. Onun haricinde kocaoğlan sürekli bekliyor.
Şimdi satmak istiyorum.
Ps: Deri koltuk , 4x4, ön koltuk ısıtma, otomatik vites...

Orjinalinin üzerine sadece arka kasa kapağındaki panjur ilave edildi. Onun haricinde herşeyi orjinal.
Aşağıda birtane fotoğrafını ekliyorum. Henüz ilan da vermedim.
Şirket üzerine kayıtlı fatura kesebilirim, düşündüğüm fiyat 35.000 TL

ilgilenenler benimle irtibata geçebilir
Ömür
0 532 221 67 60

Odeh

Ebedi bir şifadır aldanmak... (T.Fikret)
Yer
Kurttutan

Arkadaşlar merhaba,

2007 Navara'mda ABS ışığı yanıyor, denedim ABS devreye de girmiyor. Acaba servise gitmeden el-göz ile kontrol edebileceğim bir elemanlar var mı? Öneriniz nedir?

bsayil

Tabi ki TOYOTA
Yer
Antalya

Odeh' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,

2007 Navara'mda ABS ışığı yanıyor, denedim ABS devreye de girmiyor. Acaba servise gitmeden el-göz ile kontrol edebileceğim bir elemanlar var mı? Öneriniz nedir?
acilen servise gitmenizde fayda var bence :smiley:

Odeh

Ebedi bir şifadır aldanmak... (T.Fikret)
Yer
Kurttutan
1 gün önce buzda biraz uğraşılmıştı. Bugün 5-6 km yol yaptım. Freni biraz derin ve ani pompaladım birkaç kez. Birkaç kez de durup kontak kapattım.

Düzeldi. Test ettim ABS devreye sorunsuz giriyor. Sanırım sensörlerden kaynaklanıyordu, küçük sarsıntı ve sifirlamalar düzeltti.

İlginize teşekkür ederim.

gozukara

Kamp II
Yer
Adana Karataş

Arkadaşlar benim navara 145 binde otomatik vitesli ve artık eskisi gibi atak değil bu konuda tecrübesi olan varmı acaba mazot filitresini değiştim iki şişede enjektör temizleyici bitirdim pek bişey değişmedi

darktreys

Zirve
Yer
Antalya

gozukara' Alıntı:
Arkadaşlar benim navara 145 binde otomatik vitesli ve artık eskisi gibi atak değil bu konuda tecrübesi olan varmı acaba mazot filitresini değiştim iki şişede enjektör temizleyici bitirdim pek bişey değişmedi

carbon clean denemeni öneririm

darktreys

Zirve
Yer
Antalya

tunap diye birşey yazıyor üstünde enjektör temizleyici diye geçiyor alman malı bir ürün ben özel nissan servisinde yaptırıyorum hatta çok basit mazot filtresinin girişini ve geri dönüşünü takıyorsun özel aparatı var devirdaim yaptırıyorsun sonra biraz devirli çalıştırıyorsun(2000-2500dd) 10 dk. kadar sonra mazot filtresinide değiştiriyorsun, işlem tamam. az önce uzun yoldan geldim yollar boştu mt lastikleri ve yükseltme kitini söktükten sonra bakım zamanı gelmişti carbon clean yaptırmıştım yine..yaklaşık 1 hafta önce.....az önce çok rahat 200ü gördüm düz yolda. yakıt 9.2 lt civarındaydı. arabayı çok değiştiriyor carbon clean süper birşey...bu arada arac 130.000km yi geçti bugün..arabamın eski halini hiç özlemiyorum ;D

1 kutu carbon clean 60 tl ye yapıyorlar burada..serviste 150 tl civarında... :eek:

darktreys

Zirve
Yer
Antalya

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-ozel-yapim-emsalsiz-75024277/detay

bu araçta yükselme alçalma var yolum düşerse gidip yakından inceleyip resimlerini çekeceğim

aracın videosu var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,204
Kayıtlı Üye Sayımız
169,557
Kaydolan Son Üyemiz
kamil724

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

SON MESAJLAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir