Pirikamp Yollarda (ve Kamplarda) 2020

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 282,991


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,615
Tepkime Puanı
4,544
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bu sıralar karavanda kahve içmek favori karavan eğlencem. Karavanda üçü biraradalarım var. onlardan içiyorum. Bizim için ekonomik koşullar çok zorluyor. Yakıt çok pahalı, Çevredeki gezilecek yerlere mesafeler uzun. Mecburen tatillerde bari istediğimiz güzel yerlerde olabilmek için hazırlık yapıyoruz. Karavanla tek yapabildiğimiz arada sırada içinde kahve içmek oluyor. Ama olsun ben bunu da aşarım. Gerekirse hiç bir yere gitmeden de içinde kahve içerek mutlu olmayı yinede başaracak gücü kendimde buluyorum. Bakalım daha ne kadar fakirleşeceğiz? Merak içerisindeyim.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,615
Tepkime Puanı
4,544
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Garip'in altında kaporta masrafı vardı. Üç bine zor elimden çıkardım. Aynı modeller şimdi 17-18'e satılıyor. Garip'i bir sanayiciye ucuz yoldan vermiştim. Aman yaptıracak birine gitsin diye. Bir de bütün sorunlarını alan kişi biliyordu diye. Ara sıra Garip'imi özlüyor, onun yokluğunu hissediyorum. Garip'im birkaç yıl bana çekicilik de yaptı ve iyi bir çekici olabileceğini benim nezlimde kanıtladı. Yolun açık olsun Garip'im ya da sana yeni sahibin ne diyorsa artık...
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,615
Tepkime Puanı
4,544
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,
Biz Avrupa ile yaşayış ve kültür (Bireysel özgürlükler vs.) açısından çok büyük farklılıklar gösteriyoruz. Bütün bunlara ek olarak bir de ekonomik nedenler biniyor. Bizim ne yapıp yapamadığımızı düşünürken bizim şartlarımızı lütfen göz önüne alınız. Bu ülkede yaşam hakkaten zor. Emeklilerin görebildiği tek tatil cami avlularındaki banklar, çocuk parkları ve bazı park bahçeler... Malesef böyle...
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,615
Tepkime Puanı
4,544
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
atelaj-min.jpg


Çekici aracım Güçlü, Rampaları cengaver gibi üçüncü viteste çıkar...
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
17,615
Tepkime Puanı
4,544
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Not: 1500cc Atmosferik LPG'li Garip'imle senelerce rampaları 2 ile çıktım. 2 ile rampa çıkmak yolculuklarınızı uzatır ve sıkıcı hale getirir. Fakat dünyanın sonu değildir. Ancak aracınız normal eğimdeki (%7-12) rampalar için 1 istiyorsa o aracı mutlaka değiştirmelisiniz. İkinci bir konu da uzun bir rampayı yaz sıcağında birle çıkmak için mutlaka ekstra fan donanımı taktırmanız iyi olacaktır.
Eğer muktedir bir çekicideyseniz 1. vitesi sadece olağanüstü durumlarda kullanıyor olmalısınızdır. Bu benim görüşümdür.
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,574
Mesajlar
1,506,954
Kayıtlı Üye Sayımız
171,043
Kaydolan Son Üyemiz
egetun

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst