Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,171
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 160,217

Etiketler

ergunbike

Kamp I
Mesajlar
118
Tepkime puanı
55
Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

İbiş koltuğu-İbiş oturuşu konulu sohbeti okumuştum forumun Karavan Mahallesi'nde, daha önceden bu kavramdan haberim yoktu. Plastik "Deli Ziya" tüneğimi tavsiyeler doğrultusunda edineceğim İbiş Koltuğu ile değiştirsem mi diye ciddi ciddi düşünüyorum :smiley:

Düşünme, yap Zafer :smiley: Koltuklar çok rahat, oturduğunda bütün yorgunluğun gider, kalkmak istemezsin. :smiley:
 

ergunbike

Kamp I
Mesajlar
118
Tepkime puanı
55
Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

[attachment=1]

Eğer ravyoli buysa, kayseri mantısını tercih ederim. Bana pek ahım şahım gelmedi tadı.

[attachment=2]

Antik Roma'nın en iyi korunmuş yapılarından Pantheon. M.S. 1. Yüzyılda tamamlanmış Roma tapınağı. Pantheon'un yapıldığı yerde daha önce de tapınak varmış. Bilindiği üzere Roma İmparatorluğu Hristiyanlığı kabul etmeden önce çok tanrılı idi. Pantheon dönemin imparatoru tarafından tüm eski Yunan tanrıları için inşaa ettirilmiş, zaten ismi de buradan geliyor. Hristiyanlığa geçişten sonraki dönemde 7. yüzyılda yapının içi Hristiyanık motifleriyle donatılıp kiliseye çevrilmiş.

[attachment=3]
[attachment=4]
[attachment=5]

Restorasyon yöntemi süper! Binanın yarısını kapat, restorasyonu yap. Bitince sök, diğer tarafını yapmaya başla. 50 yıl da sürse sorun değil, yarısı zaten turistlerin ve görmek isteyenlerin gezmesi için açık. :smiley:
 

ergunbike

Kamp I
Mesajlar
118
Tepkime puanı
55
Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km


bende kabul ediyorum televizyon işinin maliyetli ve ilginin az olduğunu ülkemizde nat geo adventure tarzı bir kanal olsa yapılırdı belki bu iş ama genede ben atlas dergisinin editörü olsam seni hemen işe alırım

Zafer güzel öneri. Atlas dergisi ilgi gösterir bence. Ayrıca nefis fotoğraflar çekiyorsun. Bir fotoğraf dergisi de araştırman iyi olabilir.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,623
Mesajlar
1,495,187
Kayıtlı Üye Sayımız
170,018
Kaydolan Son Üyemiz
EmirGeboloğlu

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst