Tokat; Erbaa -Kelkit - Düden Gölü - Gökal - Hasan Uğurlu Baraj Gölü Keşif Gezisi (28 Aralık 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan jeep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,966

jeep

Zirve
Yer
Gaziantep
Web
www.gandoff.org
Arkadaşlar işim dolayısla şu an Tokat/Erbaa ilçesindeyim. Yedek cj-5 yanımda. Buralar da çok güzel yarın manzaraya doyacaksınız. Az da olsa kar yağdı. Gezenbilir anadolu şubesinden selamlar. Bu taraflarda olan varsa beklerim.
1- jeep 77 cj-5
2-İsa Abi 67 willys

Etiketler

frkbdr

......
Yer
istanbul/anadolu yakası
Valla sizi şahsen tebrik ediyorum..ne güzel geziyor ve o güzellikleri yaşıyorsunuz..ayrıca bu güzellikleri bizimle paylaşma arzu ve ruhunuzdan dolayı teşekkür ediyorum..Bu arada ben kelkit liyim..

gevis

Kamp I
Yer
İZMİT-KOCAELİ
selam ben Tokat'ta 6 yıl kaldım.Anılarımı canlandırdınız.
Lütfen bol resim yayınlayınız.
Bu arada görülecek yer olarak Almus barajı da var orada.

halatcı

Ana Kamp
Yer
istanbul
Genelde tokat erbağ taraflarına 10 kasımdan itibaren kar yağar zaten ve ovalarıda muhteşemdir resimleri bekliyoruz .....

parodi

Kamp III
Yer
istanbul
jeep' Alıntı:
Arkadaşlar işim dolayısla şu an Tokat/Erbaa ilçesindeyim. Yedek cj-5 yanımda. Buralar da çok güzel yarın manzaraya doyacaksınız. Az da olsa kar yağdı. Gezenbilir anadolu şubesinden selamlar. Bu taraflarda olan varsa beklerim.
1- jeep 77 cj-5
2-İsa Abi 67 willys

sayende anadoluyuda offroad tadında yaşıyoruz fotoğrafları bekliyorum sağolasın.

jeep

Zirve
Yer
Gaziantep
Web
www.gandoff.org
Gezi başlangıcında 2 jeep vardı, fakat isa abinin willys i yolda su kaynatınca conta yaktı ve geri dönmek zorunda kaldı.
0.jpg

Erbaa nın 6 km kuzey batısında kelkit ırmağı ve yeşil ırmak birleşiyor. Devamında bafra dan karadenize dökülüyorlar. Birleşme anı..
6.jpg

7.jpg

54.jpg

59.jpg

İki nehrin birleşim noktasında tarihi köprü kalıntıları..
Ağustos 2007 den
60.jpg

62.jpg

61.jpg

Gökal yaylasına yada beldesine çıkış yolu.Önceleri asfalt olan yol zamanla kara ve buza dönüştü.
1.jpg

5.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg
ben...

22.jpg

Sonrasında ise büyüleyici manzaralar..
Yayla evleri,
15.jpg

16.jpg

17.jpg

58.jpg

ve diğer resimler...
23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

56.jpg

Düden Gölü Donmuş ve üzeri karla kaplanmıştı.
31.jpg

32.jpg

33.jpg

Yazın gittiğimizde çekilen göl resmi.. Donmamış haliyle..

65.jpg

Devam...
34.jpg

35.jpg

36.jpg

43.jpg

47.jpg

48.jpg

51.jpg

52.jpg

53.jpg

55.jpg

57.jpg

Hasan Uğurlu Baraj Gölü Ayvacık..
37.jpg

38.jpg

39.jpg

42.jpg

40.jpg

41.jpg

44.jpg

46.jpg

49.jpg

Ağustos 2007 den..
64.jpg

Ayvacıktan çarşambaya ufak çaplı birde feribot var. Yazları karşıya geçebiliyorsunuz. Bu noktadan Çarşamba 40 km.
63.jpg

Öğrendiğime göre 8 erkek kardeş yapmış bu evi. Arazi aracı ile bile en az 3 saat en yakın yerleşim yerine. Binayı yaparken düşünemiyorum bile..
45.jpg

Dar yollarda karşımızdan gelen araçlara yol vermek, ciddi anlamda problem oldu. Yolun sol tarafı en 300 metre vadi. Ecel terleri döktük geçişlerde..
50.jpg

jeep

Zirve
Yer
Gaziantep
Web
www.gandoff.org
Resimler de karışıklık olanlar olmuş artık affınıza sığınıyorum.. Birde video koyayım. jiple biraz oyun oynadık..

[youtube=600,470]Y0auKQClJOg[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=Y0auKQClJOg

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Bizlerin gidip görmesinden ziyade orada yaşayanların bu faaliyetleri yapıp, bizlerle de fotoğrafları paylaşmasının tadı bambaşka oluyor... Oralara götürdünüz bizi, ellerinize ayaklarınıza sağlık...

orhnreis

Yeni Üye
Ynt: Tokat; Erbaa -Kelkit - Düden Gölü - Gökal - Hasan Uğurlu Baraj Gölü Keşif Gezisi (28 Aralık 200

eyw.. abi böle pylaşımlrın dewamınıda bklioruz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,460
Kayıtlı Üye Sayımız
169,830
Kaydolan Son Üyemiz
arimasp79

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir