Yeni Explorerim :)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ThePunisher Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,396

ThePunisher

Ana Kamp
Yer
Istanbul/Üsküdar
Ynt: Yeni Explorerim :smiley:

valla cok cok tesekkür ederim,evet parca konusunda valla yardimci olursan cok sevinirim gecen aracimdaki sis fari (ön sis)cami kirildi yenisini sordum orijinal dedi 150TL yuh dedim ne bu ya ufacik bir cam parcasi,kaslin dedim,bagaja havuz bagaj ariyorum bulamadim temiz 2.elde olabilir ve havuzlu arac ici paspaslar. ne bileyim hava filitresi,enjeksiyon enjeksiyon kablolari vs. vs ama dediginiz gibi ilk is olarak iyi bir lpg ustasi bulmaya calisacagim ins. sitedende istanbul icin tavsiyesi olan vardir:smiley: hersey icin tekrardan tesekkür ederim

Etiketler

Suhacik

Ana Kamp

Şahsen ben kendim yapmaya başladım LPG ayarlarımı. Tasarruf yapacağım zaman başka ayar, kopacağım zaman başka ayar :smiley:

ThePunisher

Ana Kamp
Yer
Istanbul/Üsküdar

Aracimi binek arac almak istedigim icin elden cikarmak istiyorum,satilmasada ikinci arac olarak kullanmaya devam edecem,isteyene özelden aracim hakkinda bilgi verebilirim.Pazarlik sünnettir.Istedigim fiyat 25000TL sahibinde ilanim daha onaylanmadigi icin linki daha veremiyorum,onaylandiktan sonra burda linki paylasirim,aracin kaliteli kameram olmadigi icin eski resimleri kullandim en kisa zamanda güncel resimler eklenecektir ama hic bir farki yok :smiley: alana simdiden hayirli olsun.Almak istedigim arac BMW 645 ci 2004 arac hakkinda bilgisi,fikri olan varmi?

ThePunisher

Ana Kamp
Yer
Istanbul/Üsküdar

aracima 15000 TLye yakin masraf yaptiktan sonra, bazi maddi sebeblerden dolayi satmam gerekiyor malum siteye yeni ilan verdim belki yaninda olmaya bilir ilan no. 173830836 aracima maslakta GM American seviste bakimlari yapilmis ve kayitlidir benden önceki sahibide tesadüf aracini oraya götürüyormus,isteyen Tuna beyden araci sorabilir ve bilgisayarda kayitli olan tüm masraflari görebilir.Araca istedigim Fiyat 25.000 TL pazarlik adettir,sünnettir ve arac basinda yapilir.

ThePunisher

Ana Kamp
Yer
Istanbul/Üsküdar

Fiyati Güncelledim 23.000TL, azda olsa adettendir pazarlik payi vardir.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-ford-0-masrafsiz-ford-explorer-4.0-v6-4x4-173830836/detay/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Konular
101,623
Kayıtlı Üye Sayımız
170,018
Kaydolan Son Üyemiz
EmirGeboloğlu

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir