Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 91,976

Etiketler


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,073
Tepkime Puanı
4,073
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Yaşar KEMAL'in kaleminden Karac'oğlan Destanı da bitti. Dokunaklı bir hikayeymiş. Elif'in başında Dut ağacı olan mezarı nerededir? Kaç tane Elif mezarı vardır acaba? Kim bilsin.
 


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,073
Tepkime Puanı
4,073
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Bugün de Mobidik'imle azıcık gezme fırsatı buldum.
Tatil günlerimi çok verimli kullanabiliyorum.
Sabahtan seminerler, Sonra biraz çevrede geziler. Sonra Disney plus'tan içerikler izleme ve akşam da radyoda hafif müzikler eşliğinde kitap okuma. Bu tatil güzel geçiyor şimdilik...
 


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,073
Tepkime Puanı
4,073
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Haftasonu kamptayım, 1 Gün kaldı...

Bitirmediğim bir seminer var. Yarın ablamın doğumgünü var.
Sabah erken kalkıp semineri bitirmeye çalışacağım.
Cuma öğlen Teker döner...
Güçlü ile gidiyoruz...
 


yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,073
Tepkime Puanı
4,073
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Sabah erken kalkıp seminer izlemece... Bakanlık bu sene bizim için güzel seminerler ayarlamış. İçlerinde bir de öykü yazma semineri var. Biraz uzun bir seminer ama bugün erken kalktım. Bitirmeyi umuyorum inşallah...
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,073
Tepkime Puanı
4,073
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Merhaba Dünya!

An itibarıi seminerleri bitirdim. Sadece iki semineri izlemedim. Faydalı bulduğumdan çoğunu izledim. Öykü yazmakla ilgili seminer özellikle bu konudaki bazı bilgileri gözden geçirmek ve yeni şeyler öğrenmek için çok iyiydi.

Şimdi seminerler konusunu kapatıp yarın yapacağım kamp yolculuğuna hazırlanalım.
 

yugun

YÜCEL GÜNDÜZ
Mesajlar
16,073
Tepkime Puanı
4,073
Yer
Ankara
Web
www.yucelgunduz.com
Arkadaşlar,

Biz kampçıyız ve kamp yaparız...
Özelliğimiz kamp ateşinin başında paylaşmayı seviyor olmamızdandır.
22 Yıldır bir şekilde kampçılık yapmak için bu yollardayız.
Biz hem yeni şeyler söyledik ve hem de bizzat yaparak bunları davranışa dönüştürdük.
Kamp yaptığımız yerlerde zaman zaman kamp liderliği de yaptık.
Halen çeşitli araçlarla aktif kampçılık hayatıma severek devam etmekteyim.
Sevgilerle...
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,211
Mesajlar
1,503,130
Kayıtlı Üye Sayımız
170,732
Kaydolan Son Üyemiz
Doğan Eşin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst