Yugun 2022, Güçlü Mini Kampervan Ve Pirikamp Ile Gezilerimiz...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,200
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 238,977

EtiketlerBiraz kitap (Livaneli) okudum. Sonra yine bitmesin diye okumayı bıraktım.
Bu haftasonu evim temizlenecek ve benim de arabayla bir yerlere kaçmam mümkün olabilir.
Bir kamp veya kampdışı deneyim olabilir. Bakalım.
Sinemaya gitmek de bir olasılık.
Uzun zamandır sinemaya gitmiyorum.
 

Zaman zaman uzun yol planlayıp ekonomik nedenlerle vazgeçiyorum. Bugün de öyle oldu. Zor günler için tasarruf etmeliyim. Evde vantilatör karşısında serinlemek en uygun çözüm.
 


Bugün sabahtan kalkıp dersleri erkenden seyrettim. Bugün Güçlü ile çıkıp vakit geçirmeye karar verdim. Yakınlarda olabilirim. Belki Güçlü'yü yıkatırım falan öyle vakit geçer.
 IMG 20220813 134515
Güçlü ile NataVega'dayız. Evimiz temizlenirken biz de burada vakit geçireceğiz. Ankara AVM ler şehridir. Uzun zamandır AVM gezmiyordum.
 

İkea ve D&R gezisi, isveç köftesi sonrası Nato Yolundan Dikimevinden GAR sonrasında Yenimahalle'ye geldik. Ama yetmedi Toytepe Shell'e geldik. Bir kahve de burada içiyorum. Evin temizlenmesi için daha zaman gerekli.
 Edebiyat beni mutlu ediyor.
Yaşlandım, Belim ve bacağım ağrıyor.
Yürüyemez, çirkin yaşlı bir adam oldum.
Yine de Edebiyat beni mutlu ediyor. :smiley:
Kendimden kaçmamı gerektirecek bir durum sözkonusu değil.
İstediğim kadar evde yaşasam sıkılmam herhalde (Bu Türk Öykücüleri varken...)
 
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,075
Mesajlar
1,513,022
Kayıtlı Üye Sayımız
171,719
Kaydolan Son Üyemiz
onderkahraman

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status