Yugun 2023, Güçlü Kampervan Ile Uzun Soluklu Maceralar...

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,091
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 51,280
IMG_20230128_091751.jpg


Kampçı dostum Zeynel Abi ve karavanı. Hayat kampçı dostlarla güzel.
 


Ben özgür bir kampçı gezginim. İstediğim gibi olurum. Hiçkimse de bana bunlarla hiçbir halt edemedi. İstediğim gibi oldum, yaşadım, özgürce gezdim. Tanrı'ya şükürler olsun.
 Ön taraf yeni boyandı. Dolap tamirinden sonra. En az bir beş yıl idare eder artık. Sonrasında yine bir bakım yaptırırız. Belki o zaman boyatırız.
çRenk soluk göründüğü ve üstlerde sanki lekeler var gibi gördüğümden demiştim tabiki senin gözün önünde olduğu için durumu sen daha iyi bilirsin.
 
Arkadaşlar,
Tatil bir lüks değil ihtiyaçtır.
Karavan bunun güzel yöntemlerinden birisi.
Ben çekme karavanlara çok küçük yaşımdan beri vurgunum.
Ayrıca kampçılıkla ilgili bunun her bireyin hakkı olması gerektiği gibi düşüncelerimi
yüreğimin derinliklerinde saklıyorum.
Bu konularda elitist tipitiplerle anlaşamadık.
Ama anlaşmak zorunda değiliz.
Biz özgürce kendi kampçılığımızı derneğe de üye olarak kendi doğrularımızla yapageldik.
Arkamızdan fırsatını bulan çeşitli şeyler konuştu ve çeşitli filmler çevrildi.
Sonuçta biz yine istediğimiz biz olageldik. Ve bundan da kimseye bir şey olmadı.
Gençlere tavsiyem kendi istedikleri şeyleri fazla vakit kaybetmeden,
Donanım konusuna saplanıp kalmadan, kaliteli bir şekilde ve zevkine vararak yaşamalarıdır.
Ben öyle yaptım ve çok da mutlu bir kampçılık hayatı yaşadım.
Yolu bu sevgiden geçen herkese sevgilerle...
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,810
Mesajlar
1,509,869
Kayıtlı Üye Sayımız
171,436
Kaydolan Son Üyemiz
anadolupardus

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Geri
Üst