selsun kullanıcısının son içeriği

 1. selsun

  Caravelle Mi Transporter Mı ?

  Merhaba, Bidiğim sorulara yanıt vereyim: Arka üçlü koltuğu kaldırarak yurt içi geziler yaptım. Polis kontrolü ile karşılaşmadım. Aynı şekilde yurt dışı gezilerim oldu. Aynı anda araç üstü çadırım da vardı. Snır geçiş kontrollerinde sorun yaşamadım.
 2. selsun

  Her Yönü İle Başoğlu Karavani..

  Merhaba, kısaca yanıt vereyim. memnun kaldım, fiyatın pahalı veya ucuz olması göreceli bir kavram. Malzeme bedellerinden hareket ederseniz pahalı görüşünde olabilirsiniz. Diğer üreticilerin modelleri ile tabii ki karşılaştırdım.
 3. selsun

  12 Volt Kompresörlü Buzdolabı Tavsiyesi

  Merhabalar, ben çekme karavanımda kullanıyorum. Memnunum soğutmasından genelde 3 kademesini kullanıyorum. 5 kademesinde buzluk kısmında 0.5lt su şişelerini buz yapabiliyor. tabii ki performansı dolabın kapağını açıp kapatmaya bağlı olarak değişebilmekte. Selamlar...
 4. selsun

  Caretta 1500 Için Yan Tente

  Merhaba, İstanbul Büyükçekmece'de Benhur Branda üretime başlayacaktı. Caretta Uncle için yapıyordu..
 5. selsun

  Araç Üstü Çadırımı Satıyorum...

  Geçte olsa teşekkürler. bu arada araç üstü çadırım satıldı. Selamlar...
 6. selsun

  Adım Adım Karavan'a Doğru

  KENDİMİZ PORTBAGAJ YAPTIK | AÇI AYARLI GÜNEŞ PANELİ ve LED BAR MONTAJI | KARAVAN YAPIMI BÖLÜM: 7 youtube videolarında bir örneği var.
 7. selsun

  Adım Adım Karavan'a Doğru

  Janberk Bey geçmiş olsun, Bartek Bey'in yazdığı gibi oksijen ve ateş sürekli takibinizde olsun. oksijenin düşmemesi, ateşin yükselmemesi önemli. bol bol sıvı tüketin.
 8. selsun

  105a Agm Akü Için Şarj Aleti Önerisi

  Benim kullandığım cihazla ilgili yük çıkışının amacını açıklayayım. Yük çıkışından cihaz modelinde belirtilen kadar amper çekilebilir. Bu çıkışın açık/kapalı olacağı zaman dilimi programlanabilir. Böylelikle güneş doğuşu ve güneş batışından kaç saat önce ve/veya sonra yük çıkışı aktif olacağı...
 9. selsun

  105a Agm Akü Için Şarj Aleti Önerisi

  12/220 dönüştürücüyü bir üretici kaynak olarak düşünün. Gücü geniş bir yelpazede seçilebilir. Mppt nin yük çıkışı ise modeline göre sınırlanmış bir akım almaya uygun. Fazlasını almaya kalktığımızda cihazın zarar görmesi söz konusu. Dönüştürücü doğrudan aküye bağlandığında ise akü kapasitesine...
 10. selsun

  105a Agm Akü Için Şarj Aleti Önerisi

  Kullanım kılavuzunda aynı zamanda bağlama/sökme adımlarını da belirtmişler. Bağlantı yaparken önce akü bağlantısı, sonra yük bağlantısı en son olarak güneş paneli bağlantısı. Sökme yaparken ters sıralama. Aynı zamanda devre kesici güneş paneli bağlantısında öneriliyor. akü bağlantısında sadece...
 11. selsun

  Karavanist İstanbul Karavan Ve Ekipmanları Fuarı 2-13 Nisan 2021

  5-10 Ekim tarihlerindeki fuar Atatürk Havalimanı'nın orada CNREXPO'da yapılacak olan fuar. Nisan'da yapılacak olan KaravanİST fuarı TÜYAP Beylikdüzü'nde...
 12. selsun

  Adım Adım Karavan'a Doğru

  Sigma profil kullanarak güneş panelleri monte etmeyi ve profilleri hareketli yaparak gerektiğinde panelleri güneşe tam dik olarak baktırmayı planlayabilirsiniz.
 13. selsun

  Karavanda Gaz Sistemi Kuran ve Kullananların Dikkat Etmesi Gereken Bazı Noktalar

  Kırmızı renkli dedantörü evde büyük tüpte kullanıyorum, bittiğinde yenisi gelene kadar küçük tüpü takıp evdeki ocakları kullanıyorum. Dedantörün üzerinde iki adet siyah mandal var. Arkadaki 2 no'lu mandal dedantörü tüpe kilitleme işini görüyor, hemen önündeki 1 no'lu mandal ise gaz çıkışını...
 14. selsun

  Karavanda Gaz Sistemi Kuran ve Kullananların Dikkat Etmesi Gereken Bazı Noktalar

  Eksik bilgi verdiğimi anladım. Sadece vana kullanmıyorum. Vana+dedantör


GEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
101,619
Mesajlar
1,495,123
Kayıtlı Üye Sayımız
170,012
Kaydolan Son Üyemiz
ogunkunt

Çevrimiçi üyeler

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst